حسن نصرالله با تمام بى‌شعوريش فهميد كه ايران به گروگان گرفته شده است

توسط sight

حسن نصرالله، حرامزاده زاده از نظام جمهورى اسلامى و اعراب تندرو، گفته است ايران سرزمين پارسي نيست چرا كه خميني و خامنه‌اى، عرب هستند.

از اين جسارت كه او به خود اجازه داده و نام بلند ايران را بر زبان رانده كه بگذريم، حرفش بى‌ربط نيست.

آرى ايران بانوي ما را گرو گرفته اند و همه ملت ايران، فرهنگ ايران، تمدن ايران و منابع ايران، در اسارت است در دست بى‌وطنانى كه چون عقربى بساط خود را پهن كرده اند نفس بر هر اسيرى مى‌برند.

آرى حسن نصرالله با تمام بي‌شعوريش فهميد. ايران، سرزمين گل و بلبل، سرزمين شعر و ادب، خاك دليران، مهد تمدن، خانه پدرى من، كنام مام ميهن، در اسارت است. در اسارت.

Advertisements

23 دیدگاه to “حسن نصرالله با تمام بى‌شعوريش فهميد كه ايران به گروگان گرفته شده است”

 1. +++++ نخستین پیام پادشاه جدید ایران – به نام ایران زمین، به نام کورش و به نام فردوسی و با بزرگترین درودها و شادباشها به تمام فرزندان و زنان و مردان دلیر و شجاع ایران زمین در سراسر جهان که هر یک ملکه و پادشاه ایران هستند اعلام آماده باش جنگی می نمایم . صبر و تحمل ۱۴۰۰ ساله ما بس است و دفاع نشانه ضعف است. ما باید از هر راهی که میتوانیم خانه سیاه خرافات را به هوا بفرستیم و شعله در مراسم شان افکنیم، تا طلسمی که باید ۱۴۰۰ سال قبل ساسانیان با کشتی هایشان می شکستند بشکنیم و دشمن وحشی نادان را نابود سازیم و نام خود را در تاریخ ایران جاودان سازیم. این نهایت وظیفه هر ایرانی پاک نهاد می باشد. پیروزی از آن ماست. بدرود. هفتم آبان ماه ۲۵۶۹. این پیام را به دیگر ایرانیان بفرستید.

 2. بالاخره معلوم شد عربها چرا اسلام رو اختراع کردند وبه تمام جهان صادر کردند..بعد از 1400 سال دستشون رو شد

 3. لعنت ملت ایران و عرب به نصرالله و خامنه ای

 4. وقتی لقمه حروم احمدی نژاد تو دهن این حروم لقمه گذاشته میشه همین دیگه

 5. چرا ناراحت میشین؟؟حرف حساب جواب نداره….

 6. نمک ميخورند و نمکدان ميشکنند
  واقعا بايد گف اي مگس عرصه سيمرغ نه جولانگه توست

 7. ز شیر شتر خوردن و سوسمار
  عرب را بدان جا رسید است کار
  که چرخ کیانی کند آرزو
  تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

 8. سید حسن پیش ملت ایران خودت را خراب مردی

 9. این قاتلها مگر سال گدشته نیرو به ایران نفرستاده بودند تا جوانها رو بکشند

 10. برخی دوستان دارند اشتباه میکنند. مشکل اصلی اسلام است و نه عرب. عرب هم از این اسلام چوب خورده و میخورد. باید ریشه را زد یعنی اسلام و نه شاخ و برگ یعنی مسلمان و عرب. تا بخود نیاییم و خود پول مذهب جهل را تامین کنیم، قصه همین است که هست.

  به مساجد پول ندهید. در صندوق صدقات پول نریزید. به امامزاده‌های دروغین نروید. به سیدها احترام اضافه نگذارید (این عین نژاد پرستی و نوکر صفتی است) اکثر سیدها اصلا سید نیستند. اکثر امامزاده ها دروغین است. سیدی هیچ توجیه علمی و حتا اسلامی هم ندارد. جهل است و نژاد پرستی. به مراسم شکم چرانی عاشورا نروید، از یک وعده قیمه رایگان بگذرید. بجای شکم خود به مغز خود بیاندیشید. خمس و سهم امام ندهید. چرا احترام سوبله به روحانیان میگذارید؟ مگر آنها تافته جدا بافته هستند. لباسشان نه حتا لباس پیامبر که لباسی از مردم عراق است. اصلا چرا باید با این لباس و تظاهر و صنفی گری به این طرف و آنطرف بروند؟ چیزی که در مغزشان است مهم است یا ظاهرشان؟ تاریخ اسلام را درست مطالعه کنید و نه آنچه که گلچین شده در مساجد و صدا و سیما به شما میگویند. آنها با ترفند بخشی از تاریخ اسلام را سانسور میکنند. چرا برای خواسته‌های خود سفره حضرت عباس پهن میکنید؟ بجای آن تلاش کنید، سعی کنید و فکر کنید به هدف خود خواهید رسید، همچون ملل مترقی مثل ژاپن و کره جنوبی که نه الله دارند و نه ابولقضل و نه علی. نیازی به ختم انعام و سفره ابولفضل ندارید. برای کارهای مذهبی وقف نکنید به جاهلان و سرکوبگرانتان پول و فرصت و انرژی معنوی نرسانید. آنها را با سر تایید نکنید، دستکم سکوت کنید.

  بجای فحش دادن این کارها را بکنید و به دیگران بگویید. خشم خود راجهت دهید. کتابهای نقد اسلام را بخوانید برای خانواده بگویید. مرعوب اهانت و مرتد و کافر خواندن توسط مسلمانان جاهل نشوید. همه مذاهب از جهل ما سو استفاده میکنند.

  ……

 11. ای بر پدر و مادر نصرالله و هرچه آخوند و عرب لعنت

 12. هموطنان
  لطفآ برید توی یو تیوب هر جا ویدیوی این حرامزاده هست کامنت درست حسابی بگزارید برای این چاقو کش بی شرم

 13. الموت لل حسن نصراله تروریست
  الموت لل علی خامنه ای ولد الزنا

 14. هموطنان
  لطفآ برید توی یو تیوب هر جا ویدیوی این حرامزاده هست کامنت درست حسابی انگلیسی،فارسی،مخصوصن عربی بگذارید برای این چاقو کش بی شرم .ببینید تمام یو تیوب را مزدوران چاقوکش این تروریست پر کرده ان و ما همینطور دست رو دست گذاشتیم و مطلب میخونیم و رد میشیم.

 15. درود بر نصر لله !عدو شود سببه خیر اگر خدا خواهد!

 16. Iran is in the hands of SEYEDS and we have heared that Seyed is OLAD peyghamnar.
  It means they are the descendents of those who fucked Iran. Khamenei is seyed, Khomeini was a seyed too.
  We should not Give sadagheh, we should change our road by seeing a Mullah. We should not serve them they will remove their black turban.

 17. In Gosfandha ke mibinid chagh shodan az khire sare servate Irane vali heif Iran saheb nadarad.b

 18. مرگ بر نژادپرستي عربي مرگ بر نژادپرستي فارسي. آيا نظرات فوق در باب نژادپرستي فارسي نيست. تمدن پارس يا توحش آن ؟!…. اين چه تمدني است كه زبانش با الفباي عربي، شعرش با اوزان عربي و خليجش با نام عربي مزين است.پس اينقدر جوش نخوريد كه شما از بيخ عربيد. تحمل حرف حق را داشته باشيد.

 19. حسن اقابهتر است بروی نوشته های ابن خلدون عرب را به خوانی تا بفهمی در مورد تمدن ایرانی چه نوشته است تا دیگر این چرندیات را نگوئی

 20. آقا قادر اینقدر جوش نخور. برو ببین قره سید کیه و بابک خرمدین بر علیه کی میجنگید.

 21. پارس هم یعنی ایران، پارسی هم یعنی ایرانی در زبانهای دیگر مثل اروپایی و عربی و ترکی عثمانی.

 22. حسن نصرالله اصلا عرب نیست بلکه از مردم فلسطین، یهودیه و اسراییل است و به احتمال زیاد اجدادش یهودی بوده‌اند. عرب خالص فقط در عربستان است آنهم نسبتا خالص و نه مطلقا خالص. فرق این جانور با ایرانیها این است که ایرانیها عرب نشدند و باعث عرب نشدن ملل شرق هم شدند ولی فلسطینی، یهودی، لبنانی، سوری، عراقی، مصری و از آنطرف تا اقیانوس اطلس عرب شدند. خودتان نقشه را ببینید تا بفهمید که علیرغم اینکه ایران از اولین کشورهای تسخیر شده توسط عربها و همسایه آنها بود، عرب فقط توانست عراق را عرب کند و بعد متوقف شد ولی در غرب حسابی جلو رفت و جلو رفت تا اقیانوس اطلس. البته منظور من نژادگرایی نیست که ما هم تا حدی مخلوط هستیم ولی منظور فرهنگ ایرانی یا پارسی که سدی شد جلو اسلام و اسلام را هم عوض کرد: عرفان و سایر قضایا و مقاوتهای چند قرنه در مقابل اسلام و عرب….

  بسیاری از فرهیختگان عرب هم کم کم دارند متوجه میشوند که عرب نبوده‌اند. مصریها این را خوب میدانند چون اهرام به آن گندگی جلوشان است …..

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: