آیا جهانی که در حال معامله ولایت فقیه است صدای قدیانی را می شنود؟ : خامنه ای طاغوت زمان است

توسط sight

در اجلاس پنج بعلاوه یک استانبول، معامله ای شکل گرفت و به راحتی از کنار احتمال اتمی شدن فاشیست و بزرگترین حامی تروریست زمان گذشتند و فرصتی دیگر به سید علی و حکومتش دادند تا به مسیر اخلال در نظم جهانی و سرکوب ملتش ادامه دهد.

ملتی زیر فشار فقر حاصل از بی درایتی مدیران، دزدی حکومتیان و سرکوب نظام ولایی در حال له شدن است و این دنیای بی رحم، در فکر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، منافع مالی و سیاسی دیگر دول و در نهایت برقراری نظمی است که در آن، لمپن و قداره بندی چون این حکومت نیز لازم است.

بدبین نیستم، واقع بینم. صدای خرد شدن هموطنانم را زیر چکمه حکومتیان میشنوم. احساس خرد شدن استخوان همراهانم را زیر نعلین ملایان لمس می کنم و عمق کثیف فاجعه حاکم بر وطن زیر سم عقرب ولی فقیه را می فهمم.

امروز یک همراه، یک هموطن، یک شهروند ایرانی، در برابر قاضی کثیف حکومت ایستاد و تیر خلاصی بر پیشانی ضحاک شلیک کرد. آیا صدای او از پشت دیوارهای تو در توی نظام مقدس! به گوش آزاد اندیشان جهان خواهد رسید؟

جلسه دادگاه ابوالفضل قدیانی، عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به محل منازعه این زندانی سیاسی و قاضی محمد مقیسه رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تبدیل شد. قدیانی در حضور قاضی، انتقادات شدیدی را به عملکرد آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران وارد کرد و وی را «طاغوت زمان» خواند و افزود: «آقای خامنه‌ای طاغوت زمان است و من ۵۰ سال عمر خود را مبارزه نکرده‌ام که امروز او این گونه با خودکامگی سلطنت کند». به گزارش تارنمای “کلمه” این عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که جهت دفاع از اتهامات خود در پرونده جدید کیفری به دادگاه آورده شد خطاب به قاضی محمد مقیسه گفت که «به جای ۳ پرونده که تا کنون برای من تشکیل داده‌اید ۳۰ پرونده، ۳۰۰ پرونده، ۳۰۰۰ پرونده تشکیل دهید و اصلا مرا به ۳ هزار میلیارد سال زندان محکوم کنید! اما دادگاه شما غیر قانونی است و تحمل زندان شما نیز تغییری در عقاید من ایجاد نخواهد کرد». قدیانی که به دنبال انتشار نامه جنجالی وی در نهم دی ماه سال گذشته خطاب به رهبری به اتهام “تبلیغ علیه نظام” و “توهین به رهبری” به دادگاه احضار شده بود، پیش‌تر اعلام کرده بود به دلیل غیر قانونی دانستن دادگاه انقلاب اسلامی و به رسمیت نشناختن آن از حضور در جلسه دادگاه خودداری می کند. این موضوع سبب شد تا ماموران امنیتی زندان اوین روز ۲۹ فروردین ماه به بهانه انتقال این زندانی سیاسی به بیمارستان جهت مداوای بیماری قلبی، وی را از بند ۳۵۰ خارج کرده و به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی مقیسه منتقل نمایند.

Advertisements

6 دیدگاه to “آیا جهانی که در حال معامله ولایت فقیه است صدای قدیانی را می شنود؟ : خامنه ای طاغوت زمان است”

 1. کیر تو کون شما و قدیانی

 2. با سلام به دوستان و هم رزمانم در ایران
  دل من هم حرف های زیادی برای گفتن داره اما جایی ندارم که حرفامو بگم
  اگه قابل دونستید و امکانش بود من و هم به جمع بالاترینی ها دعوت کنید
  با تشکر
  sasankhaleghi@yahoo.com

 3. اپتدا درود میفرستم به تمامی ازاد مردان و ازاد زنانیکه درمقابل حکومت جهل و جور و جنایت ولی فقیه جلادان و دزدان و چپاولگران ایستادند و انرا بیش ازپیش رسوا کردند اما درمورد معامله کثیف استعمارگران و قدرتهای بزرگ با حکومت ملاتاریسم جای هیچگونه شکی باقی نمانده که انها نخواهند از دستاورد خود درمنطقه وتا رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده حمایت نکنند و این بازی کثیف طبق مدارک مسجل سی و سه سال ادامه دارد اما امروز و به مرور زمان ملت ایران بر واقعیت ان دست خواهند یافت چراکه حداقل دریکصدساله اخیر کاملا مشخص بوده و هست که برای انها انسانیت و حقوق بشر یک دست اویز برای سرکوب و تهاجم به سایر کشورها بوده و به معنای واقعی برای انها ارزشی نداشته و ندارد انچه مهم میباشد پیشی گرفتن از رقیبان و راضی نگهداشتن نسبی ملتهای خود.با مهر کاوه اهنگر فعال کارگری درتبعید.

 4. ,و کسانی که از ستم کاران حمایت می کنند به خودشان ستم می کنند و اینگونه نیست که از آتشی که برای دیگران برافروخته اند در امان بمانند.

 5. dorood bar in marde bozorg………too keshvari k azadi nist zendan bashi va nabshi ya biroon bashi hich farghi nemikonad….ma hame dar zendanim…………hamamoon darim khafe mishim..khoda aval b bandehash azadi dad……vali taghoote zaman in hagho az tamame iraniha gerefte

 6. کسی که غایت آمال و آرزوهایش، امام راحل بوده، در مقابل جمله بغایت ضد مردمی و ضد دموکراتیک خمینی که گفت که «اگر ۳۵ میلیون نفر (جمعیت آنروز ایران) بگویند نه من میگویم آری»، و نه تنها حسرت مبارزات کذایی اش را نمیخورد، بلکه در کشتارها و چماقداری نهایت همراهی و همکاری را هم دارد، خیلی بیجا میکند که ژست مبارزه جویی و حق طلبی میگیرد. این آقا اگر ذره ای شرف داشت، باید در همان دوران طلایی !!! حق طلبی اش را نشان میداد که نداد. باید آنروزها میگفت که مبارزه نکردم که روزنامه ها بسته شوند، احزاب و جمعیتها مورد هجوم ارازل و اوباش قرار گیرد، حرمت دانشگاه ها بدست مشتی چماقدار در جریان «افتضاح فرهنگی» هتک شود، مبارزه نکردم که با شعار «یا توسری یا روسری حجاب بر زنان میهنم تحمیل گردد، مبارزه نکردم که ولی فقیه جای شاه را بگیرد، مبارزه نکردم که دختران باکره میهن، قبل از اعدام مورد تجاوز سگان ولایی قرار گیرند و خون محکومین به اعدام قبل از اعدام کشیده شود، و….. خلاصه مبارزه نکردم که مردم آرزوی همان دوران آریامهری را داشته باشند. ایشان بالعکس با عضویت در یکی از تشکلات ارتجاعی اسلامی، نقش مهمی در استقرار ارتجاع ولایی و تثبیت نهادهای سرکوب با قربانی کردن انسانهای آزاده و انقلابی پرداخت.
  البته این آقا، مثل بسیاری از خمینی چیهای هم پالکیش، بدنبال امامشان مبارزه کرده، که طبیعتا مبارزه اش نه برای آزادی و دموکراسی و عدالت اجتماعی و حاکمیت ملی، بلکه بر علیه قانون اصلاحات ارضی، بر علیه حق رای زنان، برای برقراری قانون وحشیانه قصاص و در کل برای برپایی بربریت کثیف اسلامی بوده است. در آرمان این جماعت رذل و پلشت و پشمالو، نه آزادی و دموکراسی جایی دادشته و نه حقوق بشر. اصلا این جماعت اوباش و ارازل به هیچ چیزی که کمترین بویی از انسانیت دارد اعتقادی ندارند.
  این آقایان برای سروری خود به قیمت فقر و فاقه اکثریت مردم، سیستم دیکتاتوری ولایت فقیه را بنیانگذاری کردند و تا زمانی که خود هدف تیغ سرکوب ولایت نبودند برای اعدام و کشتار مجاهد و فدایی و چپ و ملی و غیره، دست میزدند. ناراحتی اینها اینست که چرا خودشان از گردونه قدرت به بیرون پرتاب شده اند. از قول من به آقای قدیانی بگویید که خود کرده را تدبیر نیست و این با نهایت تاسف، تازه اول عشق است. با تاسف، برای اینکه اگر کوته فکری اینها نبود، اگر چماقداری اینها نبود، این دیکتاتوری اینهمه قربانی نمیگرفت و تا این حد دوام نمیاورد.
  شما این فرد را بخاطر آنکه به کارش «اعتقاد» دارد تحسین میکنید. اولا اگر کسی کمترین اعتقادی به چیزی ولو یک تکه چوب باشد، نمیتواند پیرو امامی باشد که «منفعت نظام» را برترین و بالاترین الویت میداند، ولو بقیمت زیر پاگذاشتن نماز و روزه و دیگر اعتقادات و احکام و اصول اسلامی.
  اما اگر «اعتقاد به کار» بخواهد مبنای حقانیت باشد، که طالبان از اینها معتقدترند. چه اعتقادی از این بالاتر که کسی خودش را برای اعتقادش منفجر کند؟ مگر تلاش در راه هر اعتقاد و هدفی ارزش دارد؟ از ان گذشته، قبل از ایشان بسیارانی در زندانهای ولایی هزینه های بالاتر و سنگینتر از این دادند و اینهمه بلندگو هم برای انعکاس صدایشان نداشتند. آیا اسمی از فاجعه ۶۷ شنیده اید. ان آزادگان بهایی به مراتب بالاتر دادند، انهم در راه آرمانهایی که از آرمان «امام راحل»، به مراتب انسانی تر بود. اینکه ایشان قربانی خودکرده ها شده البته جای تاسف است. اینکه بهر حال امروز خود ایشان هدف تیغ سرکوب قرار گرفته و از حق آزادی بیانش محروم شده البته جای تاسف است. اما اینها چه حقانیتی میدهد به مبارزه برای برقراری آپارتاید مذهبی از نوع خط امامی، که این آقا اینهمه به ان سوابق افتخار میکند. اگر آقای خامنه ای اینها را هم در قدرت راه داده بود، قطعا از هیچیک از این سخنرانیهای «شور انگیز» و «ظلم ستیزانه» خبری نبود. ایشان بد نبود توضیحاتی هم ارائه کنند، راجع به آرمانهای «امام راحل» عزیزشان و ارتباط آنها با هر چیزی که کمترین بویی از انسانیت دهد. بالاخص کمی توضیح در مورد ارتباط ظلم ستیزی، با سیاست «فشار از پایین برای چانه زنی در بالا» هم به درک عوام الناس از «تفکرات آزادیخواهانه»!!! حضرت ایشان کمک شایانی خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: